Įmonių katalogas

SONATA restoranas-viešbutis, UAB Birštono seklytėlė

Įm. kodas: 152831812
PVM kodas: LT528318113
Adresas: Algirdo g. 34, Bir?tonas, Lietuva
Pašto kodas: 59204
Telefonas: 8 319 65825
Mob. Telefonas: 8 680 83285
Faksas: 8 319 65825
El. Paštas: seklytele@sonatahotel.lt 
SONATA restoranas-viešbutis, UAB Birštono seklytėlė logotipas
Veikla ir teikiamos paslaugos:

 

SONATA, restoranas viešbutis

 Pasiilgote natūralios gamtos ar pavargote nuo įtempto ritmingo gyvenimo...? Sustokite bent trumpam ir pasimėgaukite natūraliomis vertybėmis, turbūt, viename iš gražiausių Lietuvos kampelių Birštone, viešbutyje–restorane SONATA. Tai 22 – jų jaukių  kambarių viešbutis, esantis Nemuno kilpų vingyje, ir iš visų pusių apsuptas pušyno.

  Čia, pro viešbučio langą, nepamatysite pilkų miesto gatvių ir neišgirsite įprasto miesto triukšmo, tik girdėsite pušų ošimą, matysite mėlyną Nemuno vagą ir platų pėsčiųjų taką, kuris laukia Jūsų žingsnių...

 

Jūsų paslaugoms pramogų laivas VYTENIS

 Sezono metu, Birštone, mes siūlome netradiciškai atšvęsti savo šventes: vestuves, gimtadienius ar kitokius pobūvius, plaukiant Nemuno vingiais, pramoginiu laivu “Vytenis”.

Pramoginis Laivas "Vytenis" yra 30m ilgio ir 6m pločio. Kelionės metu laive gali plaukti 50 laivo svečių. Laivas yra dviejų denių. Pirmame denyje yra salė su nedideliu baru, talpinanti iki penkiasdešimties žmonių. Antrame denyje galite ne tik atsipalaiduoti ar  pailsėti šešiose dvivietėse kajutėse ir vienoje didžiulėje, laivo gale, kur gali patogiai sugulti iki 5 asmenų kelionės metu, bet ir patogiai ir ramiai praleisti naktį po žvaigždėtu vasaros dangumi. 

 

 

 


Raktažodžiai: Sonata restoranas, maitinimas, Birštonas, banketų salė, pobūviai, furšetai, paslaugos vestuvėms, vestuvės, salės nuoma, nakvynė, ramus poilsis, pramogų laivas, laivo nuoma, vandens pramogos, baras, viešbutis, svečių namai.

Veiklos sritys: Turizmas, vandens pramogos, pirtys Viešbučiai, poilsio namai Paslaugos vestuvėms Restoranai, maitinimo įstaigos Renginiai, šventės, banketai, patalpų nuoma Konferencijos, seminarai

Nuotraukos:

Vieta žemėlapyje

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011