Įmonių katalogas

Lietuvos zoologijos sodas

Įm. kodas: 191716918
PVM kodas:
Adresas: Radvilėnų pl. 21 Kaunas, Lietuva
Pašto kodas: LT-50299
Telefonas: (37) 332540
Mob. Telefonas:
Faksas:
El. Paštas: info@zoosodas.lt 
Interneto svetainė: www.zoosodas.lt 

Lietuvos zoologijos sodas logotipas
Veikla ir teikiamos paslaugos:

1938 metais liepos 1 dieną duris oficialiai atvėrė Kauno zoologijos sodas. Atidarymo dieną buvo tik 40 eksponatų. Tai buvo paties profesoriaus Tado Ivanausko atvežti bei kitų zoologijos sodų jam padovanoti gyvūnai. Per metus sodo eksponatų skaičius išaugo iki 150. 1958 metais gruodžio 4 dieną Kauno zoologijos sodui suteiktas Respublikinio zoologijos sodo vardas.

 

Lietuvos zoologijos sodas šiandien - tai nedidelis 15,9 ha parkas, kuriame auga šimtamečiai ąžuolai, esantis miesto centre. Jis susideda iš 11 skyrių, kuriuose dirba virš 130 darbuotojų. Pagal plotą ir laikomų gyvūnų skaičių jis galėtų būti prilygintas vidutiniam Europos zoologijos sodui.

 

Mūsų zoologijos sode gyvena 6 klasių gyvūnai. Tai vabzdžiai - 17 rūšių, žuvys - 58 rūšys, varliagyviai - 4 rūšys, ropliai - 35 rūšys, paukščiai - 73 rūšys ir žinduoliai - 85 rūšys, iš viso 272 rūšys bei 2877 gyvūnai. Tačiau šis skaičius nuolat keičiasi, ir kiekvienais metais būna vis kitoks.

 

Atėję aplankyti ir pamatyti žvėrelių, zoologijos sode vaikai gali pajodinėti poniuku ar asiliuku, pasivažinėti karieta. Taip pat turime prijaukintas lamas, kurias vedžiojame po teritoriją – vaikai gali jas liesti, glostyti, jausti, koks šiltas ir purus gyvūnėlių kailis. Be to, šie gyvūnai dalyvauja šventėse mieste ir už jo ribų. Ne vienas kaunietis yra matęs grakščiųjų lamų eiseną Laisvės alėja. Lietuvos zoologijos sode tikrai gera vaikščioti ir stebėti įdomius gyvūnus, laikas čia prabėga bematant. Daug žmonių atvažiuoja net iš tolimiausių šalies kampelių, pasivaikščioti po zoologijos sodą ir gerai, bei naudingai praleisti laiką. Tad kviečiame visus apsilankyti Lietuvos zoologijos sode, vieniems, su draugais, ar šeimomis.

 

Darbo laikas:

 Bilietų kasos dirba  nuo 9 iki 17 val.

Zoologijos sodas dirba nuo 9 iki 18 val. 

Akvariumas ir tropinių paukščių 

ekspozicija dirba nuo 10 iki 17 val.

 Copyright © Imoniuinfo.lt 2011