Įmonių katalogas

Eglės sanatorija, AB Druskininkai

Įm. kodas: 152038626
PVM kodas: LT520386219
Adresas: Eglės g. 1 Druskininkai, Lietuva
Pašto kodas: LT-66251
Telefonas: 8 313 60260
Mob. Telefonas: 8 800 60500
Faksas: 8 313 60238
El. Paštas: druskininkai@sanatorija.lt 
Interneto svetainė: www.sanatorija.lt 

Eglės sanatorija, AB Druskininkai logotipas
Veikla ir teikiamos paslaugos:

“Eglės” sanatorija – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete.

Tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis, esantis atokiau nuo miesto centro. Daugiau nei 20 ha teritorijoje išsidėstę daugiaaukščiai miegamieji korpusai “Žilvinas” ir “Eglė” bei sanatorijos gydykla. Atvykusiems siūloma 400 dviviečių ir 229 vienviečiai kambariai, 32 dviejų ir 8 vieno kambario liuksai su visais patogumais. Taip pat yra dviviečiai reabilitaciniai kambariai skirti žmonėms su negalia. Visi kambariai atitinka šiuolaikinius standartus. Maitinimas sanatorijoje yra įvairaus tipo, tris kartus per dieną: platus švediško stalo meniu, o taip pat subalansuotas dietinis maitinimas valgykloje.

Sanatorija veikia ištisus metus, vienu metu čia gali apsistoti daugiau nei 1500 žmonių. Iš įvairių pasaulio šalių pas mus atvyksta ieškantieji efektyvaus gydymo, geros savijautos ir poilsio nuo kasdienės įtampos, miesto šurmulio.

Jeigu atvykstate kartu su šeima, mažiesiems sanatorijos svečiams siūloma saugi, erdvi lauko žaidimų aikštelė, puikiai įrengtas vaikų kambarys ir kitos pramogos. 

 

 


Raktažodžiai: Sanatorija Druskininkuose, Eglė, Eglės, Gydomoji sanatorija, medicininė reabilitacija ir sanatorinis gydymas, cveikatinimo paslaugos, sveikatingumas, kineziterapija, poilsis, ligų gydymas, reabilitacija, sanatorinis gydymas, dovanų kuponai, SPA paslaugos, savaitgalio gydomosios programos, 1 savaitės, 2 savaičių gydymo programa, vaikų gydymo programos, gydomųjų mineralinio vandens procedūros, gydomojo juodojo, baltojo purvo procedūros, kineziterapija, fizioterapija, psichoterapijos procedūros, masažai, gydomasis purvas, mineralinis vanduo, gydomosios procedūros, spa procedūros, kūno procedūros, veido procedūros, grožio procedūros, kosmetogolai, apgyvendinimas, viešbutis, baseinai, pramogos, masažas

Veiklos sritys: Sveikatinimas, SPA, reabilitacija Turizmas, vandens pramogos, pirtys Viešbučiai, poilsio namai Sanatorijos, gydyklos, reabilitacija, SPA

Nuotraukos:

Vieta žemėlapyje

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011