Įmonių katalogas

AUSKA viešbutis, UAB Ambra investicijos

Įm. kodas: 300120611
PVM kodas: LT100005054015
Adresas: Vytauto g. 11 Palanga, Lietuva
Pašto kodas: 00101
Telefonas: 8 652 41544
Mob. Telefonas:
Faksas:
El. Paštas: direktorius@auskahotel.lt 
Interneto svetainė: www.auskahotel.lt 

AUSKA viešbutis, UAB Ambra investicijos logotipas
Veikla ir teikiamos paslaugos:

„Auska“***** - Tai viešbutis, kuriame nėra registratūros, iš baro nesklinda garsi muzika, netviska madingų drabužių parduotuvės. Neišvysite ir praeivių, gurkšnojančių kavą bare prie registratūros. Nėra biznio centro, kazino ir dar daug kitų dalykų, be kurių neįsivaizduojame penkių žvaigždučių kategorijos viešbučio. Bet šioje nuostabioje, parko apsuptoje viloje ant Baltijos jūros kranto, ilsėjosi ir dirbo Pabaltijo respublikų, Armėnijos, Lenkijos, Ukrainos ir Kazachstano prezidentai, Danijos Karališkosios šeimos nariai ir daugybė garsių politikų bei verslininkų, kultūros ir meno veikėjų.  

 „Auska“ (liet. Auska – Tekančios saulės deivė) - savo klientus stulbina unikaliu istoriniu paveldu (išskirtinis kompleksas buvo pastatytas SSKP generaliniam sekretoriui Leonidui Brežnevui), sovietmečio kultūros prabanga ir nuostabiu gamtos grožiu. Čia svečiai visur vaikščioja basomis kojomis ir dažniau galima susitikti stirnų šeimyną nei aptarnaujantį personalą, o ramybę sutrikdo nebent paukščių giesmės ar jūros bangų šniokštimas.  „Auskoje“ yra 10 erdvių numerių su visais patogumais ir erdviomis lauko terasomis. Svečių paslaugoms sauna ir vieninteliai Lietuvoje natūraliu jūros vandeniu pripildyti baseinai (250 m³ ir 70 m³), teniso kortai, krepšinio aikštelė, žiemos sodas ir dvi konferencijų salės.   „Auska“ turi turtingos patirties aptarnaujant aukščiausio lygio tarptautinių susitikimus ir renginius. Taip pat tai ideali vieta trokštantiems pabėgti nuo miesto triukšmo ar ieškantiems prabangios vietos surengti šeimos šventę, iškelti vestuvių puotą.


Raktažodžiai: Viešbutis, Palanga, Auska, nakvynė, pusryčiai, restoranas, renginiai, šeimos šventės, sauna, baseinas, jūros vanduo, konferencijų salės, teniso kortai; romantiškas savaitgalis, jaunavedžių naktis, viešbutis Palangoje.

Veiklos sritys: Viešbučiai, poilsio namai Poilsis prie jūros Renginiai, šventės, banketai, patalpų nuoma Renginių organizavimas, aptarnavimas Restoranai, maitinimo įstaigos Konferencijos, seminarai Paslaugos vestuvėms Turizmas, vandens pramogos, pirtys

Nuotraukos:

Vieta žemėlapyje

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011