Įmonių katalogas

Raseinių r. greitosios medicinos pagalbos stotis, VšĮ

Įm. kodas: 301589800
PVM kodas:
Adresas: Ligoninės g. 8-4, Raseinių r., Lietuva
Pašto kodas: LT-60127
Telefonas: 8 428 70259
Mob. Telefonas:
Faksas: 8 428 70259
El. Paštas: gmps.raseiniai@gmail.com 
Interneto svetainė: www.raseiniugreitoji.lt 

Raseinių r. greitosios medicinos pagalbos stotis, VšĮ logotipas
Veikla ir teikiamos paslaugos:

 

GREITOSIOS PAGALBOS iškvietimas:

Skubiosios pagalbos numeris 112

 

Nemokamos paslaugos:

Skubi medicinos pagalba - tai kvalifikuota pagalba tais atvejais, kai yra tiesioginė grėsmė paciento gyvybei, dėl ūmios ligos ar įvykio, sukeliančio pavojingą ar kritinę sveikatai būklę. Skubi būtinoji medicinos pagalba teikiama nemokamai visiems asmenims esantiems Raseinių rajono  teritorijoje, neatsižvelgiant į lytį, amžių, tautybę, pilietybę, registracijos vietą ar  draustumą. Skubi medicinos pagalba teikiama visą parą darbo, švenčių ir poilsio dienomis. Atliekame pacientų pervežimus į stacionarinę asmens  sveikatos priežiūros įstaigą, kai vežant reikia teikti skubiąją medicinos pagalbą. 

 

Mokamos paslaugos: 

Pervežame pacientus iš ligoninės į reabilitacijos centrus, į namus, artimųjų pageidavimu į kitas asmens sveikatos priežiūros įstaigas. Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai aptarnauja įvairius renginius organizuojamus Raseinių rajone.

 

Darbo laikas:  I - VII   0.00 - 24.00 val. 


Raktažodžiai: Raseinių r. greitoji pagalba, greitoji pagalba, medicinos pagalba, budėjimai regionuose, ligonių, pacientų transportavimas, palyda, medicininio transporto nuoma, skubi medicinos pagalba, ligonių pervežimas, pacientų pervežimas į reabilitaciją, artimųjų pageidavimu, pacientų pervežimai į II ir III lygio ligonines, Greitosios pagalbos teikimas visą parą, mokamos paslaugos (renginių aptarnavimas)

Veiklos sritys: Greitosios medicinos pagalba

Nuotraukos:

Vieta žemėlapyje

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011