Įmonių katalogas

AMBER PALACE SPA Centras

Įm. kodas: 152513731
PVM kodas:
Adresas: Kuršių g.1, Šventoji Palanga, Lietuva
Pašto kodas: LT-00317
Telefonas: 8 460 45494
Mob. Telefonas: 8 655 24312
Faksas: 8 460 40104
El. Paštas: spa.amberpalace@energetikas.lt 
Interneto svetainė: www.energetikas.lt 

AMBER PALACE SPA Centras logotipas
Veikla ir teikiamos paslaugos:

Kontaktai:

Registratūra 

tel. 8 655 24312

tel. 8 460 45494 (00-24)

 

Vos 50 metrų nuo Baltijos jūros kranto nutolusi gintaro teikiamų malonumų oazė „Amber palace“ maloniai kviečia savo svečius pasimėgauti stebuklingomis gintaro procedūromis unikaliame eko SPA komplekse. 

 

Čia gintaras ne tik gydo, bet ir padeda puoselėti grožį. Patikėkite savo odą mūsų specialistams ir leiskite jiems gintaro pagalba nuraminti ir išvalyti Jūsų odą, grąžinti jaunatviškumą, išgydyti uždegimus, sureguliuoti medžiagų apykaitą, rūgščių ir šarmų pusiausvyrą kraujyje – lai Jūsų oda ilgiau išlieka skaisti, švelni ir lygi. 

Mūsų svečių patogumui viešbutyje įrengtame SPA komplekse esantis baseinas su povandeninėmis bei masažinėmis srovėmis grąžins jėgas, energiją, pakels nuotaiką, sustiprins sveikatą. Nuovargį užmiršite pasikaitinę saunoje ar turkiškoje pirtyje. Kūno ir veido masažai, kūno šveitimas, įvairūs puoselėjantys įvyniojimai- tai tik dalelė tų malonumų, kurie laukia Jūsų, apsilankius SPA kabinete.    

 

  Garantuojame, jog subtili prabanga, nepakartojamas vaizdas į jūrą bei  gaivinantys SPA malonumai atitiks kiekvieno „Amber palace“ viešbučio svečio poreikius ir skonį. Šiuolaikiškumu, elegancija ir komfortu dvelkiantys viešbučio kambariai, prabanga alsuojantis apstatymas – karališkos, tamsaus raudonmedžio lovos, auksu žėrintys krėslai, kuriuose taip ir norisi „paskęsti“ - visa tai leis pasijusti Jums tikru gintaro rūmų valdovu. Tačiau prie viso to dera ir šiuolaikiniai patogumai. Visuose kambariuose veikia telefono ir internetinis ryšys, yra seifai, mini-barai, LCD televizoriai, plaukų džiovintuvai.    

Vienas iš išskirtinių mūsų siūlomų kambarių privalumų yra erdvūs balkonai, o kai kuriuose jų ir terasos su lauko baldais. Iš čia Jums atsivers nuostabi Baltijos jūros panorama. Norintys dar įspūdingesnio vaizdo ir erdvės pojūčio galės pakilti į ant stogo esančią kavinę, kurioje galės pasimėgauti kavos puodeliu arba stebėti nuostabų saulėlydį su šampano ar vyno taure rankoje. Tiems, kas nori tiesiog ramiai pasimėgauti gyva muzika ir jaukia aplinka, siūlome praleisti vakarus restorane, esančiame viešbučio viduje. 

 

SPA viešbutis „Amber Palace“ duris plačiai atveria ir kviečia apsilankyti pasakiškoje Gintaro pilyje ir užsienio svečius. Čia juos pasitiks kvalifikuoti, profesionalūs darbuotojai kalbantys rusų, anglų, lenkų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir kt. kalbomis. Ilgametę darbo patirtį turintis ir maloniu aptarnavimu, draugiškumu, paslaugumu bei diskretiškumu pasižymintis personalas pasistengs, kad pas mus praleistas laikas taptų nepakartojamo poilsio sinonimu. 

 

 „Amber palace“ – puiki vieta Jūsų kūnui ir sielai. Mūsų komplekse atliekame daugiau nei 200 skirtingų SPA procedūrų - išbandykite.


Raktažodžiai: SPA, gintaro procedūros, amber, savaitgalio poilsio kompleksai, prie jūros, Šventoji, sveikatos centras, poilsis, masažai, baseinas, viešbutis, Baltijos jūra, prie jūros, kūno įvyniojimai, povandeninis masažas, procedūros

Veiklos sritys: Turizmas, vandens pramogos, pirtys Poilsis prie jūros Sanatorijos, gydyklos, reabilitacija, SPA Viešbučiai, poilsio namai Sveikatinimas, SPA, reabilitacija

Nuotraukos:

Vieta žemėlapyje

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011