Įmonių katalogas

Pilies optika, UAB

Įm. kodas: 135911590
PVM kodas: LT359115917
Adresas: M. Daukšos g. 53-1 Kaunas, Lietuva
Pašto kodas: LT-44269
Telefonas: 8 37 321012
Mob. Telefonas:
Faksas:
El. Paštas: pilies.optika@gmail.com 
Pilies optika, UAB logotipas
Veikla ir teikiamos paslaugos:

 

"Pilies optikoje“ yra atliekama suaugusių ir vaikų akių ligų diagnostika. Dirba oftalmologė Daiva Šošienė ir vaikų oftalmologas Jūratis Žukauskas.

 

Atliekami akių tyrimai: regos aštrumo nustatymas, akispūdžio matavimas, akių dugno tyrimas, akipločio tyrimas, žvairumo tyrimas. Koreguojama trumparegystė, toliaregystė ir astigmatizmas. Konsultuojama keratokonuso atveju ir taikoma keratokonuso korekcija kietais, minkštais ir skleriniais kontaktiniais lęšiais. Tiriamas ir gydomas sausų akių sindromas.

 

Konsultuojama ir gydomas akių žvairumas ir ambliopija. Prekiaujama specialiomis gydymui taikomomis plėvelėmis ir dengikliais.

 

Parenkami akiniai, pritaikomi progresiniai akiniai matymui visais atstumais. Gaminami akiniai nuo saulės su korekcija, poliarizuoti akiniai, fotochrominiai akiniai.

 

Optikoje yra labai platus akinių rėmelių asortimentas. Platus akinių lęšių pasirinkimas. Parenkami minkšti kontaktiniai lęšiai trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo ir keratokonuso korekcijai.

 

Darbo laikas: I-V 10.00-18.00; VI: 10.00-15.00 val. (žiemos laiku).


Raktažodžiai: Pilies optika, Kaune, akinių rėmeliai, įvairūs akinių lęšiai, akiniai nuo saulės, aksesuarai, kontaktiniai lęšiai, regos patikrinimas, akipločio tyrimas, akių ligų diagnostika suaugusiems, akių ligų diagnostika vaikams, vaikiški akiniai, vaikiški akinių rėmeliai, akiniai vaikams, kontaktinių lęšių pritaikymas, keratokonuso atvejis, progresinių akinių parinkimas, ambiopijos gydymas, žvairumo gydymas, trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo korekcija

Veiklos sritys: Optika, akiniai

Nuotraukos:

Vieta žemėlapyje

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011