Įmonių katalogas

_DSC0711_1_1.jpg

Dabar ir Jūs turite galimybę praleisti stebuklingą laiką gintaro rūmuose, kur girdėti tik svaiginanti bangų mūšos melodija, kur prieš akis atsiveria neaprėpiamas jūros mėlis ir  kur sielą apima  begalinė ramybė ir palaima. Vos 50 metrų nuo Baltijos jūros kranto nutolusi gintaro teikiamų malonumų oazė „Amber palace“  maloniai kviečia savo svečius pasimėgauti stebuklingomis gintaro procedūromis unikaliame eko SPA komplekse

 

Čia gintaras ne tik gydo, bet ir padeda puoselėti grožį. Patikėkite savo odą mūsų specialistams ir leiskite jiems gintaro pagalba nuraminti ir išvalyti Jūsų odą, grąžinti jaunatviškumą, išgydyti uždegimus, sureguliuoti medžiagų apykaitą, rūgščių ir šarmų pusiausvyrą kraujyje – lai Jūsų oda ilgiau išlieka skaisti, švelni ir lygi.

 

  Mūsų svečių patogumui viešbutyje įrengtame SPA komplekse esantis baseinas su povandeninėmis bei masažinėmis srovėmis grąžins jėgas, energiją, pakels nuotaiką, sustiprins sveikatą. Nuovargį užmiršite pasikaitinę saunoje ar turkiškoje pirtyje. Kūno ir veido masažai, kūno šveitimas, įvairūs puoselėjantys įvyniojimai- tai tik dalelė tų malonumų, kurie laukia Jūsų, apsilankius SPA kabinete.            

 

 Garantuojame, jog subtili prabanga, nepakartojamas vaizdas į jūrą bei  gaivinantys SPA malonumai atitiks kiekvieno „Amber palace“ viešbučio svečio poreikius ir skonį. Šiuolaikiškumu, elegancija ir komfortu dvelkiantys viešbučio kambariai, prabanga alsuojantis apstatymas – karališkos, tamsaus raudonmedžio lovos, auksu žėrintys krėslai, kuriuose taip ir norisi „paskęsti“ - visa tai leis pasijusti Jums tikru gintaro rūmų valdovu. Tačiau prie viso to dera ir šiuolaikiniai patogumai. Visuose kambariuose veikia telefono ir internetinis ryšys, yra seifai, mini-barai, LCD televizoriai, plaukų džiovintuvai.   

 

Vienas iš išskirtinių mūsų siūlomų kambarių privalumų yra erdvūs balkonai, o kai kuriuose jų ir terasos su lauko baldais. Iš čia Jums atsivers nuostabi Baltijos jūros panorama. Norintys dar įspūdingesnio vaizdo ir erdvės pojūčio galės pakilti į ant stogo esančią kavinę, kurioje galės pasimėgauti kavos puodeliu arba stebėti nuostabų saulėlydį su šampano ar vyno taure rankoje. Tiems, kas nori tiesiog ramiai pasimėgauti gyva muzika ir jaukia aplinka, siūlome praleisti vakarus restorane, esančiame viešbučio viduje.  

 

SPA viešbutis „Amber Palace“ duris plačiai atveria ir kviečia apsilankyti pasakiškoje Gintaro pilyje ir užsienio svečius. Čia juos pasitiks kvalifikuoti, profesionalūs darbuotojai kalbantys rusų, anglų, lenkų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir kt. kalbomis. Ilgametę darbo patirtį turintis ir maloniu aptarnavimu, draugiškumu, paslaugumu bei diskretiškumu pasižymintis personalas pasistengs, kad pas mus praleistas laikas taptų nepakartojamo poilsio sinonimu.    

 

„Amber palace“ – puiki vieta Jūsų kūnui ir sielai.  

 

 Sveikatos centras „Energetikas“  2013 metais atidarė naujojo SPA viešbučio „Amber palace“ duris.

 

Kontaktai:

Registratūra: 

tel. 8 655 24312

tel. 8 460 45494 (00-24)  

El. p.: spa.amberpalace@energetikas.lt

www.energetikas.lt2016-06-13 13:46
Panašūs straipsniai:
Atostogauti į užsienį automobiliu – kokius namų darbus svarbu atlikti?
Pažintiniai takai jau laukia lankytojų: kur šiemet žingsniuoti su batais, o kur – basomis?
Darbdavio grįžtamasis ryšys: kada – konstruktyvi kritika, o kada – psichologinis smurtas?
Implantacijos būdai - kokį rinktis?
Reklamuojate savo kontaktus spaudoje? Suskubkite ruoštis – keičiasi tarpmiestinio kodo numeris

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011