Įmonių katalogas

harmonija11.jpg

Norite pabėgti nuo miesto šurmulio ir praleisti harmoningą savaitgalį privačioje teritorijoje? O galbūt atvirkščiai, norite griausmingai atšvęsti ar papramogauti su draugais niekieno netrukdomi? Naujai įrengta "HARMONIJOS SODYBA" jums pasiūlys abu variantus! Čia rasite viską ko gali prireikti jūsų komfortiškam laiko praleidimui. 

 

Ant Vievio tvenkinio kranto įsikūrusi "Harmonijos sodyba" nustebins išskirtiniu privatumu bei vandens pramogomis. Energetiškai harmoningoje vietoje (piramidėje) įrengtas dziakuzi/kubilas, kuriame kiekvienas galės atpalaiduoti kūną ir harmonizuoti mintis.

 

Taip pat Jūsų laukia pirties malonumai ir gaivinantis dušas priešpirtyje, vasaros sezonuI - lauko baseinas. Išsimaudyti ar pažvejoti galima ir šalia esančiame vandens telkinyje. Sodyboje įrengta lauko terasa leis pasimėgauti gamtos grožiu, išsikepti įvairių patiekalų, specialiai įrengtoje šašlykinėje.

 

Atvykstantiems pailsėti su vaikais "Harmonijos sodyboje" neteks nusivilti! Sodybos kieme įrengta vaikų žaidimų zona, supynės bei futbolo aikštelė, kurioje pažaisti ir paspardyti kamuolį galės visi futbolo mėgėjai. 

 

Sodyboje yra visi patogumai – dušas, tualetas, virtuvės komplektas, viryklė, šaldytuvas, židinys, muzikos centras, balkonas. Aptverta teritorija garantuoja saugų ir privatų poilsį. Sodyba įsikūrusi nuošalioje, ramioje vietoje – Alesninkų gyvenvietėje Elektrėnų savivaldybėje, iki Vievio tik 2 km, patogus privažiavimas. 

 

 

Pirmąjame aukšte - salė talpinanti 30-35 asmenis;

Antrąjame aukšte - 2 kambariai, kuriuose 20 miegamų vietų;

 

Sodybos šeimininkai visada maloniai laukia Jūsų!

 

Dėl kainų ir rezervacijos susisiekti galima:

Mob.: 860733251 - Giedrė

Mob.:  868698491 - Gintas

 

https://www.facebook.com/harmonijos.sodyba2016-07-13 12:16
Panašūs straipsniai:
Atostogauti į užsienį automobiliu – kokius namų darbus svarbu atlikti?
Pažintiniai takai jau laukia lankytojų: kur šiemet žingsniuoti su batais, o kur – basomis?
Darbdavio grįžtamasis ryšys: kada – konstruktyvi kritika, o kada – psichologinis smurtas?
Implantacijos būdai - kokį rinktis?
Reklamuojate savo kontaktus spaudoje? Suskubkite ruoštis – keičiasi tarpmiestinio kodo numeris

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011