Įmonių katalogas

Just5_FREEDOM_new_colors_all_3.jpg

Nuo šių metų rugsėjo mėn. Lietuvos prekybos vietose jau pasirodė Latvijoje sukurto prekinio ženklo Just5 išmanieji telefonai, kurie Latvijos rinkoje jau sulaukė didelio pirkėjų dėmesio. 

 

„Plėsdami įmonės veiklą, nusprendėme Just5 telefonus pasiūlyti ir artimiausiems kaimynams – Baltijos šalims. Jeigu Latvijos pirkėjai palankiai vertina vietinį prekinį ženklą, tikimės, kad savo produkcija taip pat sugebėsime nudžiuginti Lietuvos pirkėjus”, - apie motyvaciją išplėsti eksporto rinką pasakoja Just5 valdybos narys   Dmitrijs Maceraliks.

 

Latvijos rinkoje Just5 telefonai jau 3 metus laikosi perkamiausių telefonų sąraše, o rinkos ir socialinių tyrimų kompanijos GfK duomenimis, 2015 metais Just5 Spacer buvo perkamiausias telefonas Latvijoje. 

 

Just5 prekinio ženklo telefonai išsiskiria aukšta specifikacija, kokybe, ryškiomis spalvomis, kokybiškomis medžiagomis ir labai prieinamomis kainomis. 

 

FREEDOM serijos išmanieji telefonai bus ryškių ir nuotaikingų spalvų – FREEDOM PINK, FREEDOM MENTHOL, FREEDOM YELLOW, FREEDOM DEEP.

Galingiausias FREEDOM X1 išmanusis telefonas, kurio RAM atminties talpa 3GB ir vidinė atmintis 32GB, siūlomas dviejų tipų – STONE  ir BRICK. Įdomu tai, kad kiekviena telefono spalva turi atitinkamą korpuso medžiaginę struktūrą. Sukurti neįprastą STONE telefono spalvą įkvėpė ant jūros kranto randami akmenys, savo ruožtu sekant mados tendencijas ir vartotojų norus BRICK modelis sukurtas rudos spalvos, kurio korpuso struktūra panaši į odos. Nesvarbu, kurį išmanųjį telefoną pasirinks vartotojas, jis kaip modernus aksesuaras prisiderins prie aprangos ir kasdienės veiklos. 

 

 

Just5 yra Latvijoje sukurtas mobiliųjų telefonų prekinis ženklas. Pirmieji Just5 telefonai pradėti gaminti 2008 metais, o jau 2009 metais pirmieji modeliai buvo pasiūlyti rinkai. Šiuo metu telefonai eksportuojami į kelias šalis. Savo veiklos metu įmonė taip pat yra gavusi keletą prestižinių apdovanojumų už dizainą – iF Product Design Award ir Red Dot. Nuo 2016 metų Just5 išmanieji telefonai taip pat pristatomi Lietuvoje ir Estijoje.2016-09-22 14:41
Panašūs straipsniai:
Implantacijos būdai - kokį rinktis
5 ženklai išduodantys, kad laikas atsisakyti alkoholio
Apatinio trikotažo parduotuvė internete
Naujos kartos plytelės Jūsų eksterjerui, baseinui ar terasai
Paroda SVEIKATOS DIENOS 2022

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011