Įmonių katalogas

mp.png

Tradicinės mados, stiliaus bei grožio parodos „Moters pasaulis“ kasmet laukia kelios dešimtys tūkstančių moterų, kurioms šis laikas tampa magišku. Per keturias dienas išnyksta visi moterų rūpesčiai – atnaujinamas garderobas, papildomos kosmetikos atsargos ir net pasirūpinama originaliomis kalėdinėmis dovanomis artimiesiems. 

 

Šiemet lapkričio 10–13 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje jau 14-tą kartą vyksianti paroda „Moters pasaulis“ žada nustebinti savo mastu. Didžiausias ir rekordinis dalyvių skaičius – 400 įmonių, kurios vos tilps trijuose „Žalgirio“ arenos aukštuose, įspūdingi renginiai, nemokami įkvepiantys seminarai ir keturios dienos vien mados, stiliaus ir grožio. Tai bus didžiausias metų renginys moterims Baltijos šalyse. 

 

„Šiemet paroda „Moters pasaulis“ savo dydžiu pranoksta visas metų parodas Baltijos šalyse. Tai yra viena geidžiamiausių parodų, kurioje šimtai dalyvių nori dalyvauti ir susitikti su išskirtine savo kliente – moterimi. Neveltui sakoma, kad moteris neperka bet ko, o renkasi ir ieško įdomių bei netikėtų sprendimų savo stiliui ir grožiui. Parodos Lietuvoje yra ta vieta, kur galima susitikti su išskirtiniais gamintojais, neplatinančiais savo produkcijos tradicinėse prekybos vietose. Tai yra mūsų organizuojamų parodų išskirtinumas, kuris padeda pritraukti tūkstančius lankytojų“, – sako Erikas Piskunovas, parodų organizavimo bendrovės „Ekspozicijų centras“ vadovas. Planuojama, kad šiemet parodą „Moters pasaulis“ aplankys apie 40 tūkst. lankytojų.  

 

Kiekvieną dieną – programa 

Parodos partnerių renginiai ir organizatorių atsakingai atrinkti seminarai aktualiomis temomis kvies įsitraukti į siūlomas veiklas ir taip bent keturioms dienoms savo kasdienybę iškeisti į laiką tik sau. 

Pirmąsias dvi parodos dienas „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyks „Mados ir grožio šou“, kur naujausias savo kolekcijas vaikams ir suaugusiems pristatys Lietuvos dizaineriai ir prekinių ženklų atstovai: „Baby Love Boutigue“, „Takko“, „Lindex“,  „LOULU ET TU“,  „TAVI fashion“, „Adrika“, „Ažūras“ ir kt. Kolekcijų pristatymo metu koncertuos vaikų kolektyvai, savo pasirodymus pristatys profesionalūs šokėjai. Šį renginį penktadienio vakare vainikuos dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekcijos „Moteris kaip teatras. Šiandien – komedija, rytoj – tragedija, o poryt – išvis į gastroles...“ pristatymas. 

Taip pat tradiciškai pirmosios dvi parodos „Moters pasaulis“ dienos skiriamos grožio industrijos profesionalams. Šiemet „Profesionalų dienose“ Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos kvietimu Lietuvoje ir Kaune po kurio laiko vėl lankysis daugkartinė Rusijos, Europos ir pasaulio kirpėjų čempionatų laimėtoja Tatjana Burenina. Seminarų metu pasaulio čempionė pristatys ilgų plaukų šukuosenų technikas bei pademonstruos šį sezoną madingus moteriškus kirpimus. 

Lapkričio 12 d. labdaringo renginio „Big Hair Show“ metu tarptautinės klasės meistrė surengs įspūdingą „Gala Show“. Teatralizuotas labdaros renginys „Big Hair Show“ šiemet vyks jau ketvirtą kartą ir jau tampa gražia Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos bei parodos „Moters pasaulis“ organizatorių „Ekspozicijų centro“ tradicija prisidėti prie paramos rinkimo tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Šių metų renginio tema – „Black & White“, kas iš tikrųjų yra ne tik dvi spalvos, bet ir dvi moters gyvenimo pusės.  

Paskutinę parodos dieną vainikuos tradicinis konkursas-šou „Pasaulio ilgaplaukės“. Parodos metu taip pat vyks nemokami dekupažo ir dekoravimo meno užsiėmimai, veiks speciali praktinių seminarų ir nemokamų grožio konsultacijų erdvė „Grožio oazė“. 

 

Stebins klientes

Keturi šimtai parodos „Moters pasaulis“ dalyvių šiemet stengsis nustebinti savo klientes naujienomis bei specialiais pasiūlymais. Kiekviena parodos lankytoja ras sau labiausiai tinkančią grožio priemonę ar stiliaus detalę, dėl kurios sulauktų ypatingo dėmesio.

Parodoje žiemos kolekcijas moterims pristatys jau žinomi ir nauji lietuviški prekės ženklai, todėl bus galimybė įsigyti išskirtinės kokybės, ne masinės gamybos drabužių.

 

Daugiau informacijos www.expo.lt2016-11-07 10:40
Panašūs straipsniai:
Balandžio 4-6 d. vyks parodos Statyba '2019 ir Energetika '2019
Balandžio 11–14 d. vyks paroda Namų pasaulis '2019
Kviečiame į parodą - Sveikata 2019
2019 m. kovo 1–3 d. vyks paroda Sveikatos dienos
Atrask savo supergalią - Aukštųjų mokyklų mugėje 2019

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011