Įmonių katalogas

pasiulymai_dovanoms.jpg

"Jadvygos Žolės" tiki, kad puodelis arbatos gali ne vien sušildyti, padėti atsipalaiduoti, bet ir pasirūpinti, kad jūsų organizmas būtų sustiprintas, kas labai aktualu vėstant orams. Norime pasirūpinti kiekvienu, tad siūlome paragauti mūsų vaistažolių arbatų.

Ekologiškos žolelių arbatos ruošiamos iš daugiau kaip 120 augalų rūšių. Visos žolelės yra ekologiškos: išaugintos šiame ūkyje arba surinktos iš sertifikuotų ekologiškų natūralių plotų. Visas paruošimo procesas nuo džiovinimo iki pakavimo vyksta mūsų ūkyje. Jas ruošia patyrę darbuotojai.

 

Jadvygos žolelių arbatos – tai nuostabi galimybė praktiškai susipažinti su turtingu Lietuvos augalų pasauliu, pajusti jų poveikį kūnui ir sielai, pasigėrėti gamtos kvapais ir arbatų spalvų gama.

 

Jaukių akimirkų su arbatos puodeliu ! 

 

Žolių mišinių ir žolelių arbatų galite įsigyti vaistinėse arba elektroninėje parduotuvėje  

 

--

Arbatos pagal individualius receptus Jadvyga Balvočiūtė sudaro žolelių arbatas pagal gydytojo nurodytą receptą arba gydytojo nustatytą diagnozę.

 

Pacientai priimami pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais užsiregistravus iš anksto.    

 

Jei norite atvykti, būtinai reikia užsiregistruoti telefonais 8 443 37118;  8-670-26810 arba el.paštu info@jadvyga.lt, pardavimai@jadvyga.lt Bei susiderinti laiką, kadangi kitaip J.Balvočiūtė neturės galimybės priimti.

www.jadvyga.lt2017-07-17 12:20
Panašūs straipsniai:
Susipažinti ir atrasti – paroda Rinkis prekę lietuvišką' 2021 tęs šalies verslo palaikymo tradiciją
Įrankiai statyboms, sodo, parkų priežiūrai
SEO STEP - Internetinių svetainių kūrimas
Riebalų nusiurbimo operacija – tai būdas pašalinti riebalų sankaupas problematinėse kūno vietose
Plaukų dažymas ir priežiūra su „Hennaplus“

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011