Įmonių katalogas

36389810_1901157136609118_8788854331571961856_n.jpg

Jei Jūsų šeimos vertybės sutampa su darželio vertybėmis, o Jūsų vaikas buvo nesuprastas kitame darželyje ar nukentėjęs nuo autoritarinės pedagogikos, mes suteiksime jam tinkamą aplinką ir jis sužydės.

Į darželį “Medutis” priimami visi vaikučiai, nepriklausomai nuo jų tautybės, rasės ar religinių įsitikinimų. Priimamų vaikų amžius – nuo 2 iki 6 metų. Prieš registruojantis, kviečiame atvykti apžiūrėti darželį jums patogiu laiku darbo valandomis, prieš tai suderinus susitikimo laiką. Šiuo metu dar turime keletą laisvų vietų!

 

Video apie darželį:

https://www.youtube.com/watch?v=eCWhThRVmXA&feature=youtu.be

 

Mūsų darželio ugdymo programa parašyta  diegiant  realią švietimo reformą ne tik dokumentuose, ataskaitose, bet  pedagogo asmenyje, kolektyve; remiantis pagrindiniais dvasinės humanistinės pedagogikos šaltiniais, Lietuvos ir užsienio ugdymo įstaigų gerąja patirtimi, rekomenduotina ugdomojo pobūdžio literatūra. Programa yra nuolat peržiūrima ir atnaujinama analizuojant  pedagoginę patirtį su vaikais.

 

Mes įsikūrę pačiame Kauno miesto centre, netoli Laisvės al., šiek tiek toliau nuo Donelaičio ir Mickevičiaus gatvių esančiame kieme. Darželyje veikia dvi grupės: 2-4 m. "Bitučių" grupė ir 4-6 m. "Meškučių" grupė.

 

http://darzelismedutis.lt/2018-07-04 13:26
Panašūs straipsniai:
Baigtos svarstyti Bendrųjų programų atnaujinimo gairės, pagal jas bus rengiamos naujos mokymo programos
Kviečiame dalyvauti papildomame priėmime į likusias laisvas vietas profesinio mokymo įstaigose
Naujus mokslo metus pradės daugiau profesinio mokymo įstaigų mokinių nei pernai
Skaičiuojant konkursinį balą pereinama prie suvienodintos 10-balės
Atrask savo supergalią - Aukštųjų mokyklų mugėje 2019

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011