Įmonių katalogas

full_fs5afc30c68cc32.jpg

2019 m. sausio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks 2-oji „Profesinio mokymo mugė 2019“ kartu su 18-ąją „Aukštųjų mokyklų muge“.

Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungs ir savo veiklą moksleiviams pristatys užsienio kalbų ir aukštojo mokslo mokyklos, papildomo ugdymo mokyklos bei įmonės rengiančios kursus.

 

Renginio tikslas:

  • didinti bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sistemos efektyvumą, siekiant užtikrinti sąmoningą ir informacija paremtą studijų pasirinkimą ir prieinamumą;
  • aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, supažindinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka;
  • patarti ir konsultuoti, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms;
  • pristatyti karjeros galimybes ir perspektyvas, baigus profesinę mokyklą.

 

Renginyje:

Lietuvoje tevykstant valstybinių universitetų tinklo optimizavimo procesui, šiandieninis abituriento pasirinkimas privalo būti atsakingas ir apgalvotas.

Todėl „Aukštųjų mokyklų mugės“ užduotis ne tik padėti išsirinkti studijų programą, bet ir papildomai pateikti informacijos apie planuojamą studijų kokybės gerinimą, teigiamus šiandienos ir rytdienos pokyčius,  studijų atitiktį valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams.

Tai vieta, kurioje susitinkame!

 

____________

 

„Profesinio mokymo mugė 2019“

 

Klausimai, ką daryti su savo gyvenimu, kokią profesiją ar specialybę rinktis jaunuolius užklumpa labai ankstyvame amžiuje. Moksleiviai jau nuo 14 m. gali pasirinkti Lietuvos darbo rinkoje aktualų profesinį mokymą arba 10 klasėje turi apsispręsti, kokius dalykus norės mokytis 11-12 klasėje, pagal tai kokius egzaminus laikys. Rinktis profesinį mokymą gali ir turintys vidurinį išsilavinimą žmonės.

 

„Profesinio mokymo mugės 2019“ tikslas – didinti profesinio mokymo Lietuvoje prestižą, pristatyti aktualias Lietuvos darbo rinkoje profesijas, karjeros galimybes bei perspektyvas, baigus profesinę mokyklą.

 

Tai vieta, kur pristatote save!

 

Mugę organizuoja UAB "Ekspozicijų centras" su partneriu  Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO).

 

Sausio 17 d. Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas)

 

www.expo.lt/2018-10-11 11:58
Panašūs straipsniai:
Prasidėjo priėmimas į šalies universitetus ir kolegijas
Prasidėjo priėmimas į profesines mokyklas, naujovė – galimybė profesijos mokytis gimnazistams
Darbą pradėjo atnaujinamų mokymo programų rengėjai - beveik 100 mokytojų ir mokslininkų
Pertvarkomos Kaišiadorių ir Dieveniškių profesinio mokymo įstaigos
Brandos egzaminų ir priėmimo į aukštąsias mokyklas grafikas

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011