Įmonių katalogas

smmprofesinis.jpg

Profesinio mokymo teikėjai galės lengviau diegti modulines programas. Atliepiant visų profesinio mokymo teikėjų ir verslo poreikį bei mažinant naštą verslui švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius patvirtino Formaliojo profesinio mokymo programų atitikties sąrašą.

Vadovaujantis šiuo sąrašu, visiems profesinio mokymo licencijų turėtojams, kurie vykdo jau anksčiau ekspertuotas programas, bus papildomos licencijos, nebedubliuojant vykusio vertinimo. Tai leis greičiau pradėti teikti modulinio mokymo paslaugas. Norintys gauti papildytas licencijas turi kreiptis į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją.

„Skatiname modulinį mokymą, kuris leidžia profesiniam mokymui lanksčiau reaguoti tiek į darbdavių, tiek į asmenų, siekiančių kuo greičiau įgyti darbo rinkai reikalingų kompetencijų, poreikius,“ – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Profesinio mokymo organizavimas moduliniu principu sudaro sąlygas įgyti atskirų profesinių kompetencijų. Atsiranda galimybė kvalifikaciją įgyti nebūtinai mokantis visą programą nuosekliai, ją galima pasiekti dalimis, mokantis pagal atskirus modulius. Tai leidžia sparčiau įsilieti į darbo rinką, o vėliau esant reikalui sugrįžti į profesinio mokymo įstaigą mokytis naujų modulių ar įgyti visą kvalifikaciją.

 

LR ŠMM inf.2019-10-02 12:06
Panašūs straipsniai:
Tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda Studijos 2020
Karjeros mugė - Studijų regata 2020
Aukštųjų mokyklų ir profesinių mokyklų mugė
Įgyvendinama nauja profesinio mokymo finansavimo tvarka
Lapkričio 11 d. prasidėjo papildomas priėmimas į likusias laisvas vietas profesinio mokymo įstaigose

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011