Įmonių katalogas

lengvasis.png

 

Reklamą pastebi didelis ratas žmonių.

Mieste vaikštantys, važiuojantys žmonės kiekvieną dieną susiduria su atsitiktinai gatvėje pastebėta reklama ant automobilio. Dėl įpročio ar net tam tikro reflekso – skaityti prieš akis matomą tekstą, žmogus priima pateiktą žinutę. Ir tai, kaip bebūtų nuostabu - veikia. Po kurio laiko žmogus, eidamas pro matyto brand‘o patikusios reklamos parduotuvę užeis į ją norėdamas pamatyti kuo užsiima ši įmonė.

Taip veikia marketingas... Jūs tik įsivaizduokite kiek žmonių pastebėtų Jūsų reklamą ant automobilio jei jūs kiekvieną dieną automobiliu keliaujate tolimus atstumus.

 

Reklama ant automobilio mažai išlaidų reikalaujantis reklamos būdas.

Mąstant apie automobilio apipavidalinimą, didžiausią sumą tenka išleisti reklamos dizainui ir apklijavimo darbams. Galvojate kodėl tada šis būdas pateikiamas kaip vienas iš praktiškiausių reklamos būdų? Galime atsakyti: neskaitant pirmos investicijos, daugiau rreklama ant automobilio kokius 5 metus iš Jūsų nepareikalaus nei cento, jei . Tai  gali patvirtinti reklamos įmonės „Ad4auto“ specialistai, kurie naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas automobilių apipavidalinimo darbuose.

 

Reklaminė plėvelė atlieka apsauginę funkciją

Daugelis žmonių vis dažniau prasitaria, kad nauji automobiliai po kelių sezonų praranda išorinę išvaizdą ir tuo pačiu vertę. Na, aišku, nemažai brangių automobilių pirkėjų stengiasi kiek galima prižiūrėti savo transporto priemonę, tačiau vis tiek niekas nėra apsaugotas nuo įbrėžimų ar kitų nenumatytų defektų.  Dauguma šių problemų gali padėti išspręsti reklama ant automobilio. Užsisakius pilną automobilio apipavidalinimą Jūsų transporto priemonė nepraras vertės dėl menkų įbrėžimų, nes pasirinkus ilgalaikės reklamos apipavidalinimą Jūsų automobilis bus aptrauktas ne vien reklamine spaudos plėvele, bet ir reklamą apsaugančiu laminatu. Dar nesate įsitikinę ar verta investuoti į reklamą ant automobilio? Užsukite į mūsų tinklapį www.ad4auto.lt ir mes padėsime Jums apsispręsti bei pasirinkti tinkamiausią reklamos pateikimą.

Mūsų svetainėje www.ad4auto.lt rasite daug naudingos informacijos dėl automobilio apipavidalinimo darbų. Galėsite plačiau pasiskaityti apie šios reklamos priemonės naudas, peržvelgti preliminarias automobilių apklijavimo kainas bei sąlygas. Suteikiame nemokamą konsultaciją telefonu – nepamirškite to.2020-06-30 23:05
Panašūs straipsniai:
Atostogauti į užsienį automobiliu – kokius namų darbus svarbu atlikti?
Pažintiniai takai jau laukia lankytojų: kur šiemet žingsniuoti su batais, o kur – basomis?
Darbdavio grįžtamasis ryšys: kada – konstruktyvi kritika, o kada – psichologinis smurtas?
Implantacijos būdai - kokį rinktis?
Reklamuojate savo kontaktus spaudoje? Suskubkite ruoštis – keičiasi tarpmiestinio kodo numeris

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011