Įmonių katalogas

ruukki_1.jpg

„Ruukki“ pristato naują daugiasluoksnių plokščių seriją F-PIR su poliizocianato (PIR) užpildu. Šios plokštės yra laikomos vienais efektyviausių „Ruukki“ gaminių, kalbant apie priešgaisrinės saugos parametrus. Šiai daugiasluoksnių plokščių linijai priskiriamos tik tos plokštės, kurios turi matomus tvirtinimo elementus (SP2B ir SP2E) „STANDARD“ ir „ENERGY“ klasėse.

Pagrindinės daugiasluoksnių F-PIR plokščių savybės:

  • Degumo klasė B-s1, d0 (remiantis EN 13501-1 standartu)
  • Labai didelis atsparumas ugniai, siekiantis EI 60 (remiantis EN 13501-2 standartu)

 

Puikias Ruukki F-PIR ir F-PIRS plokščių priešgaisrines savybes papildomai patvirtino JAV draudimo bendrovės „FM Global“ atlikti nepriklausomi laboratoriniai tyrimai. Atliekant bandymus, remiantis FM 4881 ir 4480 normomis, „Ruukki“ plokštės gavo teigiamą įvertinimą dėl jų panaudojimo pastatų išorinėms sienoms ir vidinėms pertvaroms be jokių aukščio apribojimų (taikoma plokštėms, kurių storis yra nuo 100 mm iki 200 mm).

F-PIR naujovė – 80 mm storio plokštės, kurios, remiantis FM 4880 bandymais, pagal FM reikalavimus gali būti naudojamoms vidinėms sienoms (pertvaroms / luboms).

„Ruukki“ daugiasluoksnės plokštės su F-PIR užpildu, pasižyminčios aukščiausiais reakcijos į ugnį ir atsparumo ugniai rezultatais, užtikrina aukščiausią gaisrinės saugos lygį pramoniniuose, biurų ar komerciniuose pastatuose. Atsižvelgiant į tai, kad žmonių ir turto apsauga nuo gaisro yra vienas iš svarbiausių investuotojų saugumo prioritetų, „Ruukki“ F-PIR plokštės yra labiausiai rekomenduojamas gaminys kiekvienam statybos projektui.  

Šaltinis: https://www.ruukki.com/ltu2022-03-17 09:25
Panašūs straipsniai:
Įsibėgėjant pavasariui įkvėpimo ir žinių semtis kviečia paroda - Namų pasaulis 2022
Vonios interjeras prasideda nuo aksesuarų
Statybos įrankių nuoma Vilniuje ir Kaune
Kodėl virtuvėje geriausia grindis iškloti plytelėmis?
Nuo lapkričio 1 d. pastatų renovacija veiks „vieno langelio

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011