Įmonių katalogas

MP22_425x300_LT.jpg

Lapkričio 11-13 dienomis į „Žalgirio“ areną sugrįžta jau devynioliktoji, rudens tradicija tapusi paroda „Moters pasaulis 2022“. Kaip niekad gausioje ekspozicinėje erdvėje lankytojų lauks per 300 skirtingų verslų, pristatančių naujausias tendencijas atliepiančius drabužius, aksesuarus, grožio bei kosmetikos priemones, namų interjero detales. Apsilankiusieji bus kviečiami atrasti ir įtraukiančią renginių programą: seminarus, verslumo konferenciją, akis traukiančius mados šou bei grožio profesionalų pasirodymus.

 

Sezono naujienos ir išskirtiniai pasiūlymai

Jau tradicija tapusi paroda – įvairaus amžiaus merginų bei moterų pamėgta vieta atrasti sezono naujienas, susipažinti su mados bei grožio tendencijomis, pasinaudojus specialistų konsultacijomis išsirinkti individualiai tinkamiausias priemones ir stiliaus detales ar net pasirūpinti šventinėmis dovanomis. Lankytojams parodos dalyviai kasmet pristato ne tik savo naujienas, bet ir specialius, tik renginiui taikomus pasiūlymus.

„Viena populiariausių parodų šalyje grįžta su trenksmu! Šiemet lankytojus pasitiks per 300 skirtingų verslų, pristatančių tūkstančius savo gaminių, prekių bei paslaugų, atliepiančių modernios moters poreikius. Džiaugiamės dalyvių entuziazmu, turininga parodos renginių programa ir, tikime, kad visi apsilankiusieji „Žalgirio“ areną paliks ne tik su išsvajotais pirkiniais bei dovanomis, bet ir su naujomis idėjomis“, – sako parodą organizuojančio „Ekspozicijų centro“ vadovas Erikas Piskunovas.

Parodoje „Moters pasaulis 2022“ lankytojams bus pristatomos kosmetikos, plaukų, nagų priežiūros, masažų ir kitų procedūrų, kosmetologijos, ilgalaikio makiažo naujienos bei savo naudą jau įrodžiusios priemonės, paslaugos, įrenginiai. Taip pat lauks ir mados, tekstilės, trikotažo, odos bei kailių gaminiai, dizainerių paslaugos, stilingi aksesuarai, juvelyrika, galanterija, avalynė. Daug dėmesio bus skiriama ir moterų pomėgiams: laisvalaikio veikloms, sportui bei sveikatingumui.

Per 30 skirtingų renginių

Per tris parodos dienas, organizatoriai bei dalyviai lankytojus kvies ne tik pasisemti naujų stiliaus bei grožio idėjų, bet ir įsitraukti į turiningą parodos renginių programą. 

„Parodos renginių programoje – per 20 skirtingų, aktualių temų. Savo srities profesionalai kvies diskutuoti mitybos, sveikatos, verslumo, kasdieninės grožio, odos, plaukų, dantų bei burnos priežiūros ir kitomis aktualiomis temomis. Taip pat kartu su pagrindiniais renginio partneriais kviesime dalyvauti įtraukiančiose konferencijose, grožio profesionalų konkursuose bei pasirodymuose ir kituose šou“, – sako renginio organizatorius.

Penktadienį, lapkričio 11 dieną parodoje vyks verslumą skatinanti konferencija „Formulė: versli ir laiminga. Tvarumo link“, skirta visoms apsilankyti norinčioms parodos lankytojoms bei dalyvėms.

Visas tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio, parodos programoje suplanuoti skirtingi renginiai parodoje dalyvausiantiems grožio sektoriaus profesionalams. Tai – konferencija „Lash 2022“, vyriškų kirpimų seminaras su savo srities meistru Ciprian Ungureanu, kirpėjų bei vizažistų meistriškumo kovos „Art Battle 2022“ bei vaikų kreatyvinio makiažo konkursas.

Lankytojų akis trauks ir „Talentų šou“, kuriame – mados, stiliaus bei grožio šventinis teatralizuotas pasirodymas. Taip pat, jau tradicija tapęs ilgiausių plaukų konkursas „Pasaulio Ilgaplaukės 2022“.

Savaitgalis su draugėmis, dukromis, mamomis

Devynioliktoji paroda „Moters pasaulis 2022“ vyks jau lapkričio 11-13 dienomis, nuo penktadienio iki sekmadienio, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Kviečiame rezervuoti antrąjį lapkričio savaitgalį turiningam laikui su širdžiai brangiausiomis – dukromis, mamomis ar draugėmis“, – kviečia parodos organizatorius.

Įsigyti bilietus į parodą „Moters pasaulis 2022“ galima internetu, arba „Žalgirio“ arenos bilietų kasose. Neįgaliesiems, su POLA kortele bei vaikams iki 10 m. su suaugusiųjų priežiūra renginys – nemokamas.2022-11-03 09:12
Panašūs straipsniai:
Atostogauti į užsienį automobiliu – kokius namų darbus svarbu atlikti?
Pažintiniai takai jau laukia lankytojų: kur šiemet žingsniuoti su batais, o kur – basomis?
Darbdavio grįžtamasis ryšys: kada – konstruktyvi kritika, o kada – psichologinis smurtas?
Implantacijos būdai - kokį rinktis?
Reklamuojate savo kontaktus spaudoje? Suskubkite ruoštis – keičiasi tarpmiestinio kodo numeris

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011