Įmonių katalogas

1_TITULINE_In_House_parfums.png

„Moters kodas 2022“. Paskutinįjį lapkričio savaitgalio, 25-27 dienomis „Švyturio“ arenoje vyksiančioje parodoje lankytojų lauks šimtai šalies bei užsienio verslų, pristatančių pirkėjų jau pamėgtus bei dar neatrastus gaminius, paslaugas ir produktus.

 

Paroda, organizatorių teigimu, taps puikia vieta ne tik įsigyti originalių bei kokybiškų gaminių sau ar pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis, bet ir pasinaudoti įspūdingais, tik parodoje pristatomais juodojo penktadienio kainų pasiūlymais.

 

 

Daugiau nei šimtas dalyvių po vienu stogu

 

„Į Klaipėdą atvykstame pirmąjį kartą, o tam pasirinkome ypatingą – šventinį – laikotarpį. Parodoje dalyvaus per šimtą skirtingų šalies ir regiono verslų, siūlančių daugybę originalių, kokybiškų ir neretai dar nematytų produktų, gaminių ar paslaugų. Dėl šios priežasties „Moters kodas 2022“ bus ideali vieta ne tik atnaujinti savo drabužines, kosmetines ar namų interjerą, bet ir pasirūpinti išskirtinėmis dovanomis,– sako parodą organizuojančio „Ekspozicijų centro“ vadovas Erikas Piskunovas.

 

Nors „Moters kodas 2022“ bus pirmasis „Ekspozicijų centro“ renginys Klaipėdoje, parodas šalyje įmonė organizuoja jau daugiau nei 25-erius metus. Organizatoriaus renginiai, tokie kaip „Moters pasaulis“, „Rinkis prekę lietuvišką“, „Namų pasaulis“, „Sveikatos dienos“ ir kt. suburia dešimtis tūkstančių lankytojų, norinčių atrasti geriausią, ką gali pasiūlyti šalyje veikiantys verslai bei gamintojai.

 

Ne išimtis – ir naujoji paroda. „Moters kodas 2022“žada būti tikra švente įvairaus amžiaus moterims. Po „Švyturio“ arenos stogu lapkričio 25-27 dienomis įsikurs daugiau nei šimtas ekspozicinių stendų, kuriuose lankytojai galės apžiūrėti bei įsigyti kosmetikos, plaukų, nagų priežiūros priemones, pasirinkti sau tinkamiausius masažus ir kitas procedūras, atrasti kosmetologijos, ilgalaikio makiažo naujienas bei kitas savo naudą jau įrodžiusios priemones, paslaugas, įrenginius. Taip pat lauks ir mados, tekstilės, trikotažo, odos bei kailių gaminiai, dizainerių paslaugos, stilingi aksesuarai, juvelyrika, galanterija, avalynė. Daug dėmesio bus skiriama ir moterų pomėgiams: laisvalaikio veikloms, sportui bei sveikatingumui.

 

 

 

Tarp pagrindinių parodos akcentų – šaltajam sezonui aktualūs gaminiai, prekės ir procedūros bei šventinės dovanos tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams.

 

„Pastebime, jog parodas lankytojai vertina ir už galimybę gyvai atrasti, apžiūrėti ar net betarpiškai pabendrauti su internete pastebėtų prekinių ženklų atstovais, kūrėjais. Patikus jų siūlomiems gaminiams, užsimezga graži draugystė. Verslai įgyja ilgalaikių klientų, o pirkėjai – mėgstamų prekės ženklų“, – sako parodos organizatorius.

 

 

Renginių programoje – ne tik grožis, bet ir verslumas

 

Visas tris dienas – penktadienį, šeštadienį bei sekmadienį – parodoje „Moters kodas 2022“ apsilankiusiųjų klaipėdiečių bei miesto svečių lauks ir turininga seminarų programa. Savo sričių profesionalai kvies diskutuoti apie grožio, kūno bei sveikatos priežiūrą.

 

Siekdami įkvėpti moteris kurti bei įgyvendinti savo idėjas, parodos organizatoriai kvies ir į verslumą skatinančius renginius. Renginio penktadienį, lapkričio 25 d., lankytojai bus kviečiami į seminarą „Verslumas Veneros planetoje – ko reikia, kad moteris išdrįstų daryti?“, o šeštadienį – dalyvauti konferencijoje „5 moters grožio pojūčiai. Išmintis, veikla, kūnas, atsakingumas, sveikata“.

 

 

Grožio srities profesionalams bus organizuojami atskiri pasirodymai bei konkursai, kurie taps ir puikiu šou lankytojams. Tai – kūno tapybos čempionatas „Šepetėlių kovos“, nuotakos ilgų plaukų šukavimo konkursas bei vaikų kreatyvinio makiažo konkursas.

 

 

Lauks ir daugybė mados kolekcijų pristatymų: „Little Dress“, „French Girl“, „Cavalletta“, „Dia Gri“, Do Do Kids“, „Otilia Fur“, „ESC“, „Lengvumas“ ir kitų kolekcijų pristatymai.

 

 

Paroda „Moters kodas 2022“ įvyks jau lapkričio 25-27 dienomis, nuo penktadienio iki sekmadienio, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Įsigyti bilietus į parodą galima internetu, spustelėjus ČIA, arba „Švyturio“ arenos bilietų kasose. Senjorams, neįgaliesiems, su POLA kortele bei vaikams iki 10 metų su suaugusiųjų priežiūra renginys – nemokamas.2022-11-20 12:20
Panašūs straipsniai:
Atostogauti į užsienį automobiliu – kokius namų darbus svarbu atlikti?
Pažintiniai takai jau laukia lankytojų: kur šiemet žingsniuoti su batais, o kur – basomis?
Darbdavio grįžtamasis ryšys: kada – konstruktyvi kritika, o kada – psichologinis smurtas?
Implantacijos būdai - kokį rinktis?
Reklamuojate savo kontaktus spaudoje? Suskubkite ruoštis – keičiasi tarpmiestinio kodo numeris

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011