Įmonių katalogas

straipsnio_virselio_pagrindine_nuotrauka.jpg

 

Jau šį savaitgalį – vasario 24 - 26 dienomis – Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus apsilankyti pakvies net du renginiai skirti puoselėti sveikatai bei išoriniam grožiui. Didžiausioje Lietuvos arenoje net keturioliktąjį kartą vyks sveikatinimo, reabilitacijos, natūralios medicinos naujoves pristatanti paroda „Sveikatos dienos 2023“. Tuo pat metu, arenoje – vyks ir grožio paroda „Beauty EXPO 2023“, kurioje bus pristatomos grožio srities naujienos, ateinančio sezono tendencijos, savo paslaugas pristatys ir lankytojus nemokamai konsultuos talentingiausieji grožio srities meistrai ir profesionalai.

 

„Sveikatos dienos 2023“: daugiau nei 100 įmonių, asmeninės konsultacijos Jūsų šeimos sveikatai ir specialūs pasiūlymai lankytojams

Tradiciškai, paroda „Sveikatos dienos 2023“, kartą per metus, į vieną vietą suburs geriausius skirtingų sričių ekspertus – gydytojus, kosmetologus, psichologus, visuomeninių organizacijų atstovus, sveikatai skirtų priemonių gamintojus ar sveiką gyvenseną užtikrinančių ir puoselėjančių paslaugų tiekėjus. Lankytojams, tris dienas truksiančioje parodoje bus teikiamos nemokamos specialistų konsultacijos, kurios leis geriau suprasti rinkoje esančias ir prieinamas sveikatos, sveikatinimo, reabilitacijos naujienas ir atrasti tai, kas yra tinkamiausia būtent Jūsų ar Jūsų šeimos sveikatai. Šalia sveiko maisto, vitaminų ar papildų sveikatai stiprinti ir tausoti, bus galima rasti ir gerai savijautai palaikyti ar gyvenimo kokybei pagerinti skirtų drabužių bei aksesuarų.

Šių metų parodoje, dalyvių skaičius ir spektras, išties rekordinis: lankytojų lauks daugiau nei 100 savo prekes bei paslaugas pristatančių įmonių. Būtent dėl šios priežasties, bene kiekvienas lankytojas šioje parodoje atras tai, kas aktualu būtent jam ar jo šeimai – susipažins su rinkos naujienomis, gydymo ar reabilitacijos sprendimais, galės pasisemti sveikos gyvensenos patarimų ar įkvėpimo iš geriausių savo srities profesionalų.

Šių metų parodos „Sveikatos dienos 2023 lankytojai turėtų nepraleisti progos apsilankyti nemokamuose renginiuose, seminaruose, užsiėmimuose, mankštose. Šiųmetiniuose renginiuose, ypatingas dėmesys skiriamas onkologiniams susirgimams, visuomenės supažindinimui su moderniausiais onkologinių susirgimų gydymo metodais. Kartu su pagrindiniu parodos partneriu – Nacionaliniu vėžio institutu – organizuojamas atviras visuomenei onkologų posėdis „Kaip šiandien gydomas vėžys“ bei medicinos specialistų forumas „Funkcinės medicinos sprendimai onkologijoje“.

Dar viena šių metų naujiena – renginiai, seminarai, užsiėmimai, mankštos ir netgi – varžytuvės – skirtos nėščiosioms, naujai tapusioms mamoms bei kūdikiams. Kartu su partneriais – „Bambino SPA“ – būsimas ir esamas mamas bei mažylius parodos organizatoriai „Ekspozicijų centras“ pakvies į praktines kūdikių mankštas ir konsultacijas apie kūdikių raidą, kūdikių ropojimo varžytuves, seminarą apie vandens ir baseino naudą mažyliams.

Parodoje „Sveikatos dienos 2023“ šiais metais vyks ir Baltijos masažo čempionatas, VI- tosios Lietuvos mėgėjų vanojimo varžytuvės, pirmą kartą vykstantis „OHO“ kryžiažodžių turnyras ir daug kitų renginių. Visą parodoje vyksiančių ir lankytojams nemokamų renginių programą, galite rasti parodos internetiniame puslapyje.

„Sveikatos dienos 2023“ – tai renginys visiems, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata, švaria ir harmoninga aplinka, domisi ligų prevencija, aktyviu ir sveiku gyvenimo būdu. Įsigyti bilietus į parodą galite įsigyti internetu.

 

Paroda „Beauty EXPO 2023“: trys grožio dienos ir turiningas laikas Jūsų grožio rutinoje, akcijos ir nuolaidos

Net tris dienas truksiančioje grožio šventėje, lankytojai ras ne tik žymiausius veido ir kūno, dekoratyvinės kosmetikos prekių ženklų bei plaukų priežiūros ir modeliavimo priemonių atstovus, bet ir – talentingiausius grožio srities meistrus ir profesionalus. „Beauty EXPO 2023“ lankytojai, taipogi, galės susipažinti su aktualiausiomis rinkoje nagų priežiūros priemonėmis ir paslaugomis, kirpyklų bei kosmetikos salonų priemonėmis, antakių ir blakstienų priežiūros madomis ir technikomis, parfumerijos srities naujienomis, įsigyti juvelyrikos ir bižuterijos kūrinių.

Daugiau nei penkios dešimtys profesionalių prekės ženklų visos parodos metu lankytojams teiks nemokamas konsultacijas, padės išsirinkti tinkamiausias priemones ar procedūras. Lankytojai, taipogi, turės progą pasinaudoti ir ypatingais, išskirtinai parodos metu, dalyvių taikomais specialiais pasiūlymais, akcijomis bei nuolaidomis.

 

Išskirtinis renginys – pirmasis Lietuvos atviras čempionatas grožio specialistams, šiais metais tapęs tarptautiniu

Šių metų grožio paroda „Beauty EXPO 2023“ išskirtinė ir tuo, kad joje vyks unikalus renginys – Lietuvos čempionatas grožio specialistams, šiemet – išaugęs į tarptautinį. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) organizuojamas čempionatas šiais metais sulauks daugiau nei trijų šimtų dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių – Estijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Izraelio. Rekordinis šiais metais – ne tik dalyvių skaičius ir čempionato virsmas į tarptautinį konkursą, bet ir – rėmėjų skaičius ir jų įsteigtas prizinis fondas. Visus KIGSA organizuojamus renginius bei konkursus parodos „Beauty EXPO 2023“ metu rasite: ČIA.

Parodos „Sveikatos dienos 2023“ ir „Beauty EXPO 2023“ nemokamos neįgaliesiems, senjorams, lankytojams su POLA kortele, vaikams iki 10 metų (tik su suaugusiųjų priežiūra“. Visi įsigijusieji bilietą į parodas „Sveikatos dienos 2023“ ir „Beauty EXPO 2023“ galės apsilankyti abiejose šiose parodose.

Daugiau sužinoti apie šias ir kitas UAB „Ekspozicijų centro“ organizuojamas parodas, galite rasti: www.parodos.lt2023-02-21 09:39
Panašūs straipsniai:
Atostogauti į užsienį automobiliu – kokius namų darbus svarbu atlikti?
Pažintiniai takai jau laukia lankytojų: kur šiemet žingsniuoti su batais, o kur – basomis?
Darbdavio grįžtamasis ryšys: kada – konstruktyvi kritika, o kada – psichologinis smurtas?
Implantacijos būdai - kokį rinktis?
Reklamuojate savo kontaktus spaudoje? Suskubkite ruoštis – keičiasi tarpmiestinio kodo numeris

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011