Įmonių katalogas

MP23_MK23_web_002.jpg

Artėjantis rudens sezonas ne tik į gamtą, bet ir į mūsų gyvenimus, grožį ir stilių atneša naujas tendencijas, tekstūras, spalvas, drabužius ir aksesuarus. Visus ir visas, kurie nori pirmieji ar pirmosios sužinoti aktualiausias naujojo rudens-žiemos sezono mados ir stiliaus, grožio tendencijas, praturtinti save naujomis idėjomis, o gal – ir atrasti prasmingų veiklų laisvalaikiui – kviečiame minčių pasisemti artėjančiose rudens parodose – „Moters pasaulis 2023“ Kaune ir „Moters kodas 2023“ – Klaipėdoje.

 

Paroda „Moters pasaulis 2023“ – 20-oji grožio ir mados šventė Kaune

Ši paroda – bene didžiausia ir lankytojų labiausiai laukiama paroda stiliaus, mados, grožio temomis Lietuvoje. Tradiciškai, paroda pirkėjus ir lankytojus lapkričio mėnesį – 10-12 dienomis – pakvies sužinoti, kokios spalvos, stiliai, grožio sprendimai ir laisvalaikio idėjos – naujausios ir populiariausios šį sezoną.

Be kita ko, paroda „Moters pasaulis 2023“ – tai ne tik ateinančio rudens-žiemos sezono tendencijų barometras, bet ir – naujos žinios ir mados grožio, stiliaus, dekoratyvinės kosmetikos srityse. Visas tris parodos dienas, lankytojai galės nemokamai apsilankyti joje vyksiančiuose renginiuose, seminaruose, mokymuose bei parodomosiose programose grožio tema. Parodos metu, vyks ir vienas iš tradicinių ir ypatingai didelio susidomėjimo susilaukiančių renginių – konkursas „Pasaulio ilgaplaukės 2023“.

Šių metų didžioji naujiena – išprotėjęs ir drąsus mados pristatymas „MAD | show. Mados renginys „MAD | show“ – tai išskirtinė galimybė tiek jau žinomiems, tiek dar tik pirmuosius žingsnius žengiantiems jauniesiems kūrėjams bei visiems neabejingiems madai menininkams – pristatyti savo kūrybą.

Tradiciškai, lankytojus „Moters pasaulis 2023“ pasitiks parodos partnerių – KIGSA – organizuojamos plaukų meistrų bei visažo specialistų renginiai ir konkursai: įvaizdžio kūrimas, barzdos ir ūsų formavimo konkursas, kūrybiškiausios šeimos konkursas bei kiti renginiai.

Paroda „Moters pasaulis 2023“ – tai ne tik grožis, mada, ir grožio renginiai, tai ir – ypatinga vieta, kurioje kiekviena moteris gali pasisemti profesinių ar verslo idėjų bei įkvėpimo. Parodos partneriai – Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai – lapkričio 10-tąją visas verslias ir ambicingas moteris tradiciškai pakvies į konferenciją tema „Formulė: versli ir laiminga. Taip ar ne dirbtiniam intelektui?.“ Septintą kartą organizuojama konferencija skirta verslų savininkėms ir vadovėms, taip pat norinčioms pradėti verslą. Tai – praktinė moterų verslumo ir lyderystės skatinimo konferencija. Konferencijoje bus aptariamos aktualios nūdienos temos – kokias naudas ar rizikas sukelia dirbtinis intelektas versle? Kada ir kaip skaitmeniniai įrankiai prisideda prie verslo valdymo ir procesų optimizavimo, o kada jų naudojimas gali sukelti grėsmes? Taigi, kada „Taip“,  o kada „Ne“ dirbtiniam intelektui – padiskutuosime šios konferencijos metu.

Jubiliejinė paroda – lankytojams ir vertingų pirkinių ieškotojams pasiūlys ir dar vieną naujieną. Tai – speciali parodos „Moters pasaulis 2023“ erdvė trečiajame Kauno „Žalgirio“ arenos aukšte. Trečiojo aukšto erdvėje „DovanOK“ – rasite itin didelį pasirinkimą dovanoms: sau, artimiesiems ar šventei. Leiskite sau nustebinti save madingiausiais drabužiais ar aksesuarais, kvapais ir spalvomis. Nudžiuginkite artimuosius – miela ar praktiška dovana, tai – kas patiks būtent jiems. Erdvė „DovanOK“ , taipogi, nestokos ir idėjų dovanoms šeimos ar sezoninėms šventėms paminėti.

 

„Moters kodas 2023“ – grožio ir mados naujienų oazė uostamiestyje

Uostamiestyje, grožio, mados ir estetikos šventė žingeidžiausius ir stilingiausius tendencijų medžiotojus į parodą „Moters kodas 2023“ į Klaipėdos „Švyturio areną“ pakvies lapkričio 24-27 dienomis. Visas tris dienas, klaipėdiečiai ir miesto svečiai turės progą sužinoti mados ir stiliaus naujienas, grožio, estetikos ir dekoratyvinės kosmetikos paslaptis. Pirkėjams parodoje, taipogi, bus taikomos ir ypatingos nuolaidos bei pasiūlymai. Ši paroda, be abejonės, neapsieis ir be parodos lankytojams nemokamų renginių, seminarų, mokymų bei praktinių užsiėmimų, kurių metu žinių galėsite pasisemti tiesiai iš savo srities ekspertų lūpų. Kaip ir Kaune, taip ir Klaipėdoje, grožio ir plaukų meistrus bei kūrėjus savo žinias ir sugebėjimus pademonstruoti pakvies KIGSA konkursai grožio specialistams.

Paroda „Moters kodas 2023“ – tai dar ne viskas, ką verta susiplanuoti aplankyti Klaipėdoje paskutinįjį žiemos savaitgalį. Tomis pačiomis dienomis – lapkričio 24-26 dienomis – „Švyturio“ arenoje vyks ir naujas, specializuotas renginys – mugė „Kalėdų magija 2023“.

Mugė „Kalėdų magija 2023“ – tai renginys tiems, kurie savo artimuosius nori nustebinti ypatingomis, išskirtinėmis Kalėdų dovanomis.  Ruoštis Kalėdoms ir galvoti apie artimuosius – niekada ne per anksti. Ši paroda – tai puikiausia proga šiais metais neatidėlioti kalėdinio pasiruošimo ateičiai, o pasirūpinti, kuo po magiška žaliaskare nudžiuginti savo artimuosius – pirmiesiems.

Specialiai šventiniam pasiruošimui skirtoje zonoje, lankytojų lauks Kalėdų dovanų idėjos, dekoracijos ir interjero detalės bei itin platus asortimentas ir kitų, nuo kalėdinės nuotaikos neatsiejamų produktų – maisto, užkandžių bei gėrimų. Platus kalėdinių dovanų asortimentas padės užsitikrinti, kad bene kiekvienas mugės „Kalėdų magija 2023“ lankytojas čia ras kažką ne tik dovanoms po žaliaskare, bet ir šventiniam stalui: papuošti, paskanauti ar išragauti.

Atraskite slaptą mados ir grožio pasaulį pagal moteris, pradėkite mokytis dovanoti dovanas ne tik kitiems, bet ir sau, įminkite moters kodą ir pradėkite skleisti Kalėdų magiją sau ir aplink save pirmieji. Visa tai – planas lapkričiui, kurį tikrai verta pasižymėti savo kalendoriuose.

Norite ne tik apsilankyti, bet ir būti šių parodų dalimi? Susisiekite su mumis – parodos „Moters pasaulis 2023“ erdvei „DovanOK“ – moterspasaulis@expo.lt, Klaipėdos parodai „Moters kodas 2023“ ir „Kalėdų magija 2023“ – klaipeda@expo.lt.2023-11-03 13:29
Panašūs straipsniai:
Atostogauti į užsienį automobiliu – kokius namų darbus svarbu atlikti?
Pažintiniai takai jau laukia lankytojų: kur šiemet žingsniuoti su batais, o kur – basomis?
Darbdavio grįžtamasis ryšys: kada – konstruktyvi kritika, o kada – psichologinis smurtas?
Implantacijos būdai - kokį rinktis?
Reklamuojate savo kontaktus spaudoje? Suskubkite ruoštis – keičiasi tarpmiestinio kodo numeris

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011