Įmonių katalogas

biohumusas.gif

Biohumusas, tai unikali dirvožemio gerinimo medžiaga, perdirbta lietaus sliekų. Jame gyvena naudingi mikroorganizmai, sukuriantys derlingą dirvą. Biohumuse nėra patogeninės mikrofloros, helmintų kiaušinių, piktžolių sėklų ir sunkiųjų metalų. Biohumuse yra daug makro ir mikro elementų, vitaminų, antibiotikų, fermentų, 18 amino rūgščių bei naudingos mikrofloros.  

Biohumusas  yra 10-15 kartų veiksningesnis už bet kokias kitas organines trąšas, be to jo efektyvumas naikinant kenkėjus išlieka net iki 6 mėnesių. Biohumusas naudojamas žemės ūkio kultūroms sodinti bei tręšti, dirvai reanimuoti bei regeneruoti. Biohumusą atvirame grunte galima naudoti nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Jo efektyvumas išsilaiko 4-7 metus.  

 

Biohumuso naudojimas garantuoja greitesnį sėklų sudygimą bei spartesnį daigų prigijimą, augalų atsparumą temperatūros pokyčiams bei ligoms, stipresnį augalų imunitetą bei apsaugą nuo chlorozės ir kitų fiziologinių ligų, to pasekoje geresnį subrendimą, bei gausesnį ir sveikesnį derlių.   Biohumuse esančios organinės ir mikrobiologinės medžiagos turi daug teigiamos įtakos dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos stipriai pagerina dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.

Tinkamai naudojant biohumusą, daržovių ir augalų daigai, svogūnėliai, šakniagumbiai, sodmenys, sodinukai geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja daržovių ir vaisių branda, padidėja derlius, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos. Gėlės ir dekoratyviniai augalai ilgai išlieka dekoratyvūs.

Biohumuso veikliosios medžiagos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi, pagyvina ir paryškina žiedų spalvą. Augalai apsaugomi nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų, vejų žolė sparčiau išsišaknija, tolygiau auga ir atauga, išlaiko gražią sodrią spalvą. Augalai tampa atsparesni neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams.     

 

LTapzeldinimas.lt



2012-02-03 17:44
Panašūs straipsniai:
Nepadarykite klaidos: jeigu norite gausaus pomidorų derliaus, nesodinkite jų šalia kai kurių daržovių
Pelenų nauda sode ar darže
Kada rekomenduojama persodinti kambarines gėles
Įrankiai statyboms, sodo, parkų priežiūrai
Kaip auginti Sundaville

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011